Poschodový podnos na klíčenie Kiepenkerl
  • Poschodový podnos na klíčenie Kiepenkerl

Poschodový podnos na klíčenie Kiepenkerl

Praktická a dekoratívna 4-úrovňová plastová klíčiaca miska s vekom. Vyrobené z kvalitného hnedého priesvitného plastu a bezpečné do umývačky riadu. Vďaka svojej dvojpodlažnej štruktúre je schopný klíčiť tri  druhy semien súčasne. Je jednoduchý na používanie,... Podrobný popis
19,35 € (tax excl.: 15,23 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Praktická a dekoratívna 4-úrovňová plastová klíčiaca miska s vekom. Vyrobené z kvalitného hnedého priesvitného plastu a bezpečné do umývačky riadu. Vďaka svojej dvojpodlažnej štruktúre je schopný klíčiť tri  druhy semien súčasne. Je jednoduchý na používanie, ľahko sa čistí, je hygienický a hodí sa harmonicky k akémukoľvek životnému prostrediu.

Veľkosť: priemer a výška 19 cm.

Použitie: Nastriekajte cca. 1,5 lyžice semien rovnomerne rozložených v miske s výlevkou. Osivo dôkladne opláchnite vodou, položte na podnos bez otvoru a nechajte ho odtiecť. Ak chcete klíčiť viac ako jeden druh semena, opakujte vyššie uvedený postup. Veko umiestnite na hornú misku a klíčky umiestnite na svetlé miesto, ale chránené pred priamym slnečným žiarením. Semená opláchnite 2-3 krát denne. Klíčenie vyžaduje 18 až 21 ° C a 3 až 10 dní v závislosti od odrody.

Výrobca
Kiepenkerl
Kód
T12796
Váha
0.10 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii