Instantný trávnik  10l
  • Instantný trávnik  10l
  • Instantný trávnik  10l-2
  • Instantný trávnik  10l-3

Instantný trávnik 10l

Výberová trávna zmes so štartovacím hnojivom odporúčaná profesionáklnymi záhradníkmi. Môže sa aplikovať na suchom slnečnom ako aj na tienenom mieste. Trávnne semená zhusťujú trávnik a biokompost dodáva silu pre oslabený trávnik. Jedno balenie sa odporúča na... Podrobný popis
9,97 € (tax excl.: 7,85 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Výberová trávna zmes so štartovacím hnojivom odporúčaná profesionáklnymi záhradníkmi. Môže sa aplikovať na suchom slnečnom ako aj na tienenom mieste. Trávnne semená zhusťujú trávnik a biokompost dodáva silu pre oslabený trávnik. Jedno balenie sa odporúča na obnovu trávnika cca. 10-15m2. Aplikácia: 1/ Vybaľte a zmiešajte spolu dobre trávne semená s kompostom, aby ste dostali rovnomernú zmes. 2/ Vysypte 2-4 cm hrubo na požadovanú plochu. 3/ Hotovo. Za 5-7 dní klíči a po 2 týždňoch sa už môže kosiť. Za vhodného zavlažovania produkuje najlepší výsledok. Prosíme presne dodržujte pokyny pre instantný trávnik, aby mohol dosiahnuť čo najlepší výsledok. Na výrobok sa vzťahuje záruka spokojnosti a kvality len v prípade správneho použitia!
 
 
Kód
T10948
Váha
7.00 kg
Na sklade
1-10 db
Pázsit
igen
Díszkert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

2 ďalšie produkty v tejto kategórii