Wuxal Super 1 l
 • Wuxal Super 1 l

Wuxal Super 1 l

Mechanizmus pôsobenia Katiónové mikroelementy (Cu, Fe, Mn, Zn) plne chelátové s EDTA. Chelát vo Wuxal Super znižije tvrdosť vody, lebo viaže časť vápnika, horčíka a železa. Wuxal Super má silné puffer-pôsobenie, preto z neho pripravený roztok alebo postrek z... Podrobný popis
5,33 € (tax excl.: 4,20 €)
5,92 €
0,59 € (10.0%)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Ešte
 • 0

  dní

 • 0

  hodín

 • 0

  minút

 • 0

  sekúnd

môžete si to kúpiť za túto cenu!

Mechanizmus pôsobenia Katiónové mikroelementy (Cu, Fe, Mn, Zn) plne chelátové s EDTA. Chelát vo Wuxal Super znižije tvrdosť vody, lebo viaže časť vápnika, horčíka a železa. Wuxal Super má silné puffer-pôsobenie, preto z neho pripravený roztok alebo postrek z hľadiska rastliny sa nastaví na najvhodnejšiu hodnotu pH. K najhlavnjším vlastnostiam Wuxalu je, že umožňuje pre rastliny optimálne vstrebávanie. Dokáže znížiť škody spôsobené počasím tým, že zabráni vážnemu nedostatku živín. Nepriaznivé počasie hatí vstrebávanie živín a prenos. Wuxal aj počas suchoty pomáha koreňom vstrebávať živiny. Wuxal sa tiež stará o to, aby úroda bola zdravšia, tým, že reguluje veľkosť a množstvo úrody. Čo najlepšie zúžitkovanie živín popri cheláte pomáhajú aj bioaktívne látky. Wuxal tam pomáha rastline - nepriamo koreňom - kde je najväčšia potreba. Rovnako pôsobí cez listy a cez iné nadzemné časti rastliny, takto dosiahne aby zásobenie živinami bolo vhodné, a tým aj vhodnú úrodu. Nezávisle od odby ošetrenia sú plody konzumovateľné. Preto môžeme tvrdiť, že Wuxal pôsobí tam kde treba! PRIRODZENE!

Výrobca
Aglukon Spezialdünger
Kód
T02765
Váha
1.35 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem Adr Köteles!!!
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Wuxal-Super.doc (doc fileformat, 51.5k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii