Plan Tonic rastlinný kondicionér 1 l

  • T12460
Prírodný zdroj kondicionovania rastlín, ktorý si zaslúži pomenovanie tonikum rastlín. Aktivuje prirodzenú ochranu rastlín na veľmi vysokej úrovni. Môže byť použitý ako základ pre technológiu prevencie poškodenia rastlín. Môžeme sa chrániť vysokou účinnosťou... Podrobný popis
16,77 € (tax excl.: 13,20 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Prírodný zdroj kondicionovania rastlín, ktorý si zaslúži pomenovanie tonikum rastlín.

Aktivuje prirodzenú ochranu rastlín na veľmi vysokej úrovni. Môže byť použitý ako základ pre technológiu prevencie poškodenia rastlín. Môžeme sa chrániť vysokou účinnosťou jedinečným spôsobom na ochranu pred chorobami a škodcami. To vám môže ušetriť značné množstvo pesticídov! Môže byť použitý ako životaschopná alternatíva namiesto širokej škály pesticídov! Jeho schopnosť rastu výnosov je založená na množstve mikrobiologických procesov, ktoré sú overené celonárodnými multikultúrnymi experimentmi. Je vhodný na zmiernenie stresových symptómov pri liečbe príznakov nedostatku! Účinok výstuže a regulátora je vynikajúci. Produkt je vyrobený štandardizovanými výrobnými procesmi ako výsledok dlhodobého výskumu.

PlanTonic ako rastlinný prípravok na podporu rastlín. Posilňuje a rozširuje obranyschopnosť rastliny. PlanTonic je nový produkt pre rastliny, ktorý je základom technológie prevencie škôd. Použitie PlanTonic umožňuje vyrábať potraviny bez chemických látok a metabolitov, pretože obsahuje iba rastlinné látky (extrakt žihľavovej vody + extrakt z vŕbového oleja + stabilizátor + emulgátor).

Výrobok je štandardizovaný, sprevádzaný kvalifikovanou analytickou testovacou metódou. Výroba G.M.P. (Good Practice Practice).

Použitie:

V poľných plodinách v dávke 4 l / ha s 270-300 litrami vody, zvýšenie odolnosti, kondicionovanie, zlepšenie výnosu, zlepšenie kvality, zimný odpor, zmiernenie stresu.

V záhradníckych plodinách v dávke 4-5 l / ha s 270-400 litrami vody pre zvýšenie pevnosti, kondicionovanie, zlepšenie výnosu, zvýšenie kvality, odolnosť v zime, zmiernenie stresu, zlepšenie skladovania, predajnosť.

Môže sa aplikovať v sprejových voskoch a viniči v koncentrácii 1,5% (5-8l / ha), s veľkým množstvom vody v koncentrácii 1% (4-5l / ha).

PlanTonic je produkt na zozname Biokontroll Hungária, ktorý je povolený pre ekologické poľnohospodárstvo.
Kód
T12460
Váha
1.00 kg
Na sklade
10+ db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 további termék ebben a kategóriában

Damisol Natúr 1l
1 382 Ft
Folisol W 1 l
1 548 Ft
Damisol Kondi 1l
1 476 Ft
Tytanit 1 l
Wuxal Microplant 1 l
5 797 Ft
Amalgerol 1 l
5 617 Ft
Tytanit 0,5 l
Trainer 1 l
3 570 Ft
Boundary SW 0,2 l
Tytanit 0,2 l
Trainer 0,2 l
1 384 Ft
Wuxal Super 0,5 l
1 197 Ft
Amalgerol 3 l
15 812 Ft
Quik Link 1l
9 691 Ft