Yeald Plus 1 l
  • Yeald Plus 1 l

Yeald Plus 1 l

Odporúčaná technológia Výrobok sa výsledne používa aj  pri pestovaní okrasných rastlín (letničky, trvalky a kontajnérové vždyzelené) vo fáze zakorenatenia. Výborné umelé hnojivo pre zemiaky, cukrovú repu a koreňovú zeleninu ako aj na sadenicové záhradné... Podrobný popis
30,27 € (tax excl.: 23,83 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Odporúčaná technológia Výrobok sa výsledne používa aj  pri pestovaní okrasných rastlín (letničky, trvalky a kontajnérové vždyzelené) vo fáze zakorenatenia. Výborné umelé hnojivo pre zemiaky, cukrovú repu a koreňovú zeleninu ako aj na sadenicové záhradné rastliny (paprika, paradajky, uhorka, melón, kapustovité) na zakorenatenie, na zlepšenie kvality úrody a zvýšenie množstva úrody. Použitie a dávky Zemiaky: od veku 2 listov do tvorby hľuzy 1,5 l/ha. Cukrová repa: od veku 2–6 listov 1,8 l/ha. Koreňová zelenina, kapustovité, reďkovky: od veku 2–6 listov1,5 l/ha. Sadenicové rastliny: pred vysádzaním na nmáčanie v roztoku s koncentráciou 0,05–0,1 %. Po vysadení sadeníc ako listové hnojivo 1,5 l/ha, kvapkovým systémom ku koreňu rastliny dávkujeme v dóze 3,0 l/ha. Route®  a  Yeald® Plus je rastlina schopná vstrebať cez listy a korene aj počas chladných podminkach počasia, teda je zabezpečená možnosť flexibilného použitia. Odporúčané kombinácie, zmiešateľnosť prípravky nie sú zmiešateľné s inými prípravkami s obsahom zinku, s umelými hnojivami s obsahom fosforu a pesticídmi typu EC. 

Výrobca
Kwizda
Kód
T06017
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem Adr Köteles!!!
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii

Scudo 1l
20,23 €