Sadzačka Cesnak 250 g
  • Sadzačka Cesnak 250 g

Sadzačka Cesnak 250 g

Cesnakový záhon vyznačte v slnečnej časti záhrady, dobre živenej, ale nie čerstvo hnojenej. Odvďačí sa za hlboké rýľovanie. Čas sadenia: pri jesenných variantoch obvykle stred októbra, jarné čo najskôr, podľa možnosti ešte v prvej polovici marca, ako to umožňuje... Podrobný popis
2,71 € (tax excl.: 2,14 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Cesnakový záhon vyznačte v slnečnej časti záhrady, dobre živenej, ale nie čerstvo hnojenej. Odvďačí sa za hlboké rýľovanie. Čas sadenia: pri jesenných variantoch obvykle stred októbra, jarné čo najskôr, podľa možnosti ešte v prvej polovici marca, ako to umožňuje stav pôdy. Spôsob sadenia: hlávk cesnaku ručne rozoberme na strúčiky pár dnípred výsadbou. Šírka riadkov: 25- 30 cm Vzdialenosť stoniek: 10 cm. Popri špagáte alebo riadkovači vtlačme strúčiky hlboko 3- 6 cm do zeme, potom povrch jemne pohrabeme. Starostlivosť: v prvom rade sa musíme starať o odstraňovnie buriny. Okopávame len plytko. Zber:jún júl, v závislosti od času sadenia. Pozbieraný cesnak vysúšame na krytom, vetrateľnom mieste, potom ho čistíme. 
Kód
T08518
Váha
0.25 kg
Na sklade
1-10 db
Internetes cikk
I
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

8 ďalšie produkty v tejto kategórii