Chlorid vápenatý100g
  • Chlorid vápenatý100g

Chlorid vápenatý100g

Chlorid vápenatý je biela vlhkosť pohlcujúca látka.Pri izbovej teplote vytvára pevnú soľ. Vo vode sa veľmi dobre rozpúšťa. Oblasti použitia: s obľubou sa používa v niektorých nakladaných zeleninách, paradajkových pretlakoch, pri príprave druhov syrov a... Podrobný popis
0,52 € (tax excl.: 0,41 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Chlorid vápenatý je biela vlhkosť pohlcujúca látka.Pri izbovej teplote vytvára pevnú soľ. Vo vode sa veľmi dobre rozpúšťa. Oblasti použitia: s obľubou sa používa v niektorých nakladaných zeleninách, paradajkových pretlakoch, pri príprave druhov syrov a konzervovanej zeleniny. Veľmi silnej slanej chuti, preto sa v niektorých jedlách používa ako prídavná látka (na reguláciu chuti a ako spevňovacia látka). V potravinách je všeobecne povolený  bez množstevného obmedzenia. Chlorid vápenatý sa považuje za látku bez nebezpečia. Ako náhrada kamenca! Podľa smerníc EU bežne zaužívaný kamenec (Alaun) sa nesmie používať pri priemyselnom konzervovaní. Preto závody prešli na použitie Chloridu vápenatého. Naša firma má Chlorid vápenatý v obehu od roku 2009. Podľa skúseností partnerov používajúcich chlorid vápenatý vieme, že dávkovanie sa zhoduje s kamencom ale chlorid vápenatý zabezpečí lahodnejšiu chuť nakladanej zelenine. V provonm rade sa odporúča k mäsitejšej zelenine (uhorky, papriky, melóny), ale je vhodný aj k čalamáde. Použitím zelenina ostáva tvrdá, chrumkavá. Recept: Nálev k nakladenej zelenine: Do sklenenýc fliaš: 4 l studenej vody 0.5 l10% ocot, 25 dkg cukor, 16 dkg soľ, 1 polievková lyžica vínnej práškovej síry,  1 mokka lyžička chloridu vápenatého, 1,5 g benzoan sodný. Nálev dôkladne premiešame, látky v ňom homogenizujeme, následne zalievame na nakladanú zeleninu, ovocie. Sudové nakladanie: 30 l studenej vody, 1.8 l 10 % ocot, 1.5 kg. soľ, 3 kg cukor, 9 dkg kyselina citrónová, 3 dkg vínnej práškovej síry, 9 dkg chloridu vápenatého, 45 g benzoan sodný. Nálev dôkladne premiešame, látky v ňom homogenizujeme, následne zalievame na nakladanú zeleninu, ovocie. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Pozor! Chlorid vápenatý kvôli vysokej schopnosti pohlcovať vlhkosť sa musí po otvorení balenie dobre opätovne uzavrieť, lebo vlhkosť zo vzduchu vsiakne a stáva sa tekutým! Záručná doba: 2 roky. 
Kód
T08534
Váha
0.10 kg
Na sklade
1-10 db
Internetes cikk
I
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii