BioGuarde I.-C5 Odor Neutralizer 1 liter
  • BioGuarde I.-C5 Odor Neutralizer 1 liter

BioGuarde I.-C5 Odor Neutralizer 1 liter

Prípravok na 100% prírodnom základe. C-5 Odor Neutralizer je pírodný botanický výrobok, ktorý neutralizuje zápachy pochádzajúce z rozkladu organických látok. Pri rozklade organických látok je príčinou zápachu zväčša dýchanie anaeróbnych baktérií (bez kyslíka)... Podrobný popis
3,73 € (tax excl.: 2,94 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Prípravok na 100% prírodnom základe. C-5 Odor Neutralizer je pírodný botanický výrobok, ktorý neutralizuje zápachy pochádzajúce z rozkladu organických látok. Pri rozklade organických látok je príčinou zápachu zväčša dýchanie anaeróbnych baktérií (bez kyslíka) rozbúrávajúcich proteíny a iné organické zlúčeniny, lebo mikroorganizmus k dýchaniu potrebný kyslík odvádza z organickej zlúčeniny na rozkladanie, výsledkom čoho je vytovrenie rôznych zapáchajúcich zlúčenín. Použitím C-5 Odor Neutralizer sa rozklad organických zlúčenín udieva inou biochemickou cestou, a takto sa pachové látky neuvoľňujú. Oblasti použitia C5 Odor Neutralizer na zapáchajúcich pevných látkach • domácom odpade • na zelenom odpade, na odpade živočíšneho pôvodu •na organickom hnoji • skládkach odpadov • smetiaky a tekuté prostredia • surová odpadován voda, žumpa • riedky organický odpad • riedky hnoj! Dávkovanie C5 Odor Neutralizerje mimoriadne jednoduché, v prípade pevného povrchu striekaním na povrch, podľa možnosti treba striekať na celú plochu vydávajúcu zápach v tenkej vrstve. V prípade zapáchajúcej tekutiny treba výrobok priliať k tekutine, v tomto prípade je dávkovanie 0.2 - .0.5 l výrobku / m3 tekutiny ( v závislosti od sily a kvality zápachu). Zloženie: Zmes mikroorganizmov prírodného pôvodu a enzýmov.
Výrobca
Biological Solutions LLC
Kód
T06821
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
C5OdorN.pdf (pdf fileformat, 423.54k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii