Bioclean Compost 1 kg
  • Bioclean Compost 1 kg

Bioclean Compost 1 kg

Prípravok na 100%  prírodnom základe. Kompost je biodegradovaným konečným produktom vďaka odpadu rastlinného pôvodu a biologicky rozložiteľných organických odpadov baktérií a húb. Kompostovanie ako činnosť už od skorej civilizácie pozná ľudstvo, ale... Podrobný popis
7,70 € (tax excl.: 6,06 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Prípravok na 100%  prírodnom základe. Kompost je biodegradovaným konečným produktom vďaka odpadu rastlinného pôvodu a biologicky rozložiteľných organických odpadov baktérií a húb. Kompostovanie ako činnosť už od skorej civilizácie pozná ľudstvo, ale prebiehajúce biologické a biochemické mechanizmy ostali dlho neznáme. Vďaka výskumom posledných dvoch desaťročí sa učinil vážny krok vpred v spoznaní procesov kompostovania, ale skutočnosťou je, že sä ešte nejasnosti. Prednosti použitia Bioclean Compost: Tajomstvom úspešného dompostovania je aplikácia vhodných druhov baktérií. Bioclean Compostokrem okrem hore vymenovaných obsahuje ešte aj živiny a stopové prvky potrebné k vytvoreniu optimálnych životných podmienok mikroorganizmov vykonávajúcich rozkladanie. Výrobok zmiešaný s vodou a vystrekovaním na vrch hromadu hnoja, sa ihneď začne metabolizmus pomocou baktérií, teda rozkladanie organických látok veľmi veľkou rýchlosťou. Zo základných surovín očkovaných s Bioclean Compost-om za 30 dní bude hotový kvalitný kompost za vhodných podmienok. Zloženie: Zmes mikroorganizmov prírodného pôvodu a enzýmov. Dávkovanie: 100 g výrobku / 100 kg hnoja. 
 

Výrobca
Ativa Biosciences
Kód
T06820
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
BC-Compost-pdf (80.93k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

OLIVIER eenskeburt

Rolex Yacht-Master II
Replik-Uhren
[b][url=http://www.rolexmenwatchescopy.cn/de/]Replik Schweizer Uhren[/url][/b]
[b][url=

#45609
OLIVIER eenskeburt

Replik Schweizer Uhren aaa +
Replik Schweizer Uhren
[b][url=http://www.watchesbrands.top/de/]qualitativ hochwertigen Uhren Replika[/url][/b]
[b][url=htt

#45607

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 mai multe produse din această categorie