Kyselina citrónová 25 kg
  • Kyselina citrónová 25 kg

Kyselina citrónová 25 kg

Na prípravu sirupov, džemov, ovocných vín, na konzerváciu nakladanej zeleniny, zaváranín, na zvýšenie prirodzenej kyslosti vína, na zmäkčenie vody. Použitie a dávkovanie: Ovocie si zachová pôvodnú farbu a arómu, nakladaná zelenina ostane čerstvej chuti,... Podrobný popis
45,69 € (tax excl.: 35,98 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Na prípravu sirupov, džemov, ovocných vín, na konzerváciu nakladanej zeleniny, zaváranín, na zvýšenie prirodzenej kyslosti vína, na zmäkčenie vody. Použitie a dávkovanie: Ovocie si zachová pôvodnú farbu a arómu, nakladaná zelenina ostane čerstvej chuti, chrumkavá, tvrdá. Množstvo podľa chuti rozpustíme vo vode a pridáme k prípravku. Použitie a dávkovanie (vinárstvo): Kyselina citrónová je vhodná na zvýšenie obsahu kyslosti vína a na predchádzanie kovového zákalu. Dávkovanie umožňuje vykonanie menšiej reakcie kyslosti, pred fľaškovaním alebo prvým čerením, keď je už príliš neskoro nastaviť obsah kyslosti kyselinou vínnou. Potrebné množstvo rozpustite v desaťnásobnom množstve muštu alebo vína a pridajte k ošetrovanému muštu alebo vínu, potom rozptýlte. Potrebné množstvá sú určené laboratórnym rozborom a povoleniami zákonov o víne spoločne. Skladovanie: Na suchom, chladnom od slnečných lúčov chránenom mieste. 
Výrobca
Dió 896 Kft
Kód
T00456
Váha
25.00 kg
Na sklade
1-10 db
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii