Megafol 1 l
  • Megafol 1 l

Megafol 1 l

Jedinečne vysoký (28%) obsah aminokyselín rastlinného pôvodu účinne pomáha odolávať rastlinám na ne pôsobiaci stres. Zvyšovaním intenzity fotosyntézy pomáha dosiahnuť vyššiu úroveň úrody a lepšiu kvalitu. Dopadom účinnsoti prenášania je zvyšovanie... Podrobný popis
18,66 € (tax excl.: 14,69 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Jedinečne vysoký (28%) obsah aminokyselín rastlinného pôvodu účinne pomáha odolávať rastlinám na ne pôsobiaci stres. Zvyšovaním intenzity fotosyntézy pomáha dosiahnuť vyššiu úroveň úrody a lepšiu kvalitu. Dopadom účinnsoti prenášania je zvyšovanie vstrebateľnosti pesticídov a umelých hnojív pre rastliny. Pomáha rastlinám vstrebávať živiny a pesticídy. Zlepšuje odolnosť voči stresu u rastlín (mrazy, suchota). Zvyšuje účinnosť postrekov a zabezpečuje plus energiu pre rastlinu. Nemá páliace účinky. Použitie: listové hnojenie voľnopoľných a záhradných rastlín: Ovocné sady (jablko, hruška, broskyňa, marhuľa): pred kvitnutím, pri viazaní a raste plodov, 250-350 ml/100 liter vody. Hrozno, zelenina, jahody: voľnopoľné kultúry 250-350 ml/100 liter vody; výhonkovanie 150-200 ml/100 liter vody po 10-15 dńoch po vysadení; Obilniny: po kríčkovatení 3-3,5 liter/ha do stonky na začiatku 3-3,5 liter/ha; Slnečnica, sója, tabak, cukorová repa: dvakrát počas vegetatívneho rastu 3-3,5 liter/ha; Aktívna látka: Aminokyselina 28% (rastlinného pôvodu) S olejmi nie je zmiešateľný!  Neodporúča sa používať spolu s prostriedkami s obsahom medi a u rastlín citlivých na meď!

Výrobca
Valagro
Kód
T06992
Váha
1.31 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii

Viva 1 l
13,74 €