Závojová fólia 8.5x100m 19 gr/m2
  • Závojová fólia 8.5x100m 19 gr/m2

Závojová fólia 8.5x100m 19 gr/m2

UV-19 AGRO ZÁVOJOVÁ FÓLIA na prikytie rastlín s hmotnosťou 19 gr/m2, biela fólia na prikrytie má rôznorodé použitie v pestovateľstve rastlín. Mimoriadne ľahká prikrývka chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia, -prízemné mrazy, silný vietor, dážď a krupobitie,-... Podrobný popis
110,67 € (tax excl.: 87,14 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

UV-19 AGRO ZÁVOJOVÁ FÓLIA na prikytie rastlín s hmotnosťou 19 gr/m2, biela fólia na prikrytie má rôznorodé použitie v pestovateľstve rastlín. Mimoriadne ľahká prikrývka chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia, -prízemné mrazy, silný vietor, dážď a krupobitie,- ďalej proti hmyzu, aj proti zverou a vtákmi spôsobeným škodám. Vláknitá štruktúra prepúšťa vzduch, svetlo, zrážky, zavlažovaciu vodu a postreky, čím zabezpečuje optimálnu mikroklímu pre klíčenie rastlín a ich rast. Jej použitie má za výsledok bohatú úrodu, lepšiu kvalitu úrody a skorší zber.Výborne sa používa pri pestovaní zelenín, šalátov, špenátu, reďkovky, čínskej kapusty, uhorky, melónu, skorých zemiakov,póru, cukety a rôznych liečivých rastlín. Použitie fólie UV-19 AGRO sa aplikuje hneď po siatí alebo vysadení. Ľahko bez napínania prestrieme na pôdu. Okraje po 50 cm zaťažujeme. Pri väčších plochách alebo pri efektívnejšej ochrane proti škodcom fóliu uzemníme dookola. Kvitnúce rastliny napr. jahody, uhorky, cuketu atď. v záujme opelenia na pár dní odkryjeme. Iné rastliny môžu ostať prikryté až po dobu zberu. Pri opatrnom zaobchádzaní fóliu UV-19 AGRO môžeme použiť aj viackrát. Skladujeme na tmavom a suchom mieste. Rovnako použiteľná na ornej pôde, v záhradách, fóliovníkoch aj skleníkoch. Kombinovaním fólie na prikrytie pôdy UV-50 AGRO sa pozitívne vplyvy znásobujú. Zodpovedá aj požiadavkám bio záhradkárstva a znamenajú alternatívne riešenie oproti finančne a na energiu náročným technológiám. 
Výrobca
LC Packaging TPI Kft.
Kód
T00727
Váha
16.15 kg
Na sklade
1-10 db
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db
Pick-pack-pontban tiltott
igen

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii