Universol 12-30-12 Žltý 25 kg

ICL
T02663
  Výrobok s vysokým obsahom fosforu na podporu intenzívneho vývoja koreňov, na obdobie po vysadení sadeníc.  Ku každej vývojovej etape je dostupné špecíálne zloženie. Universol v chelátovej forme obvsahuje všetky mikroelemnty v záujme toho, aby t... Podrobný opis
114,92 € (nettó: 90,49 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
 


Výrobok s vysokým obsahom fosforu na podporu intenzívneho vývoja koreňov, na obdobie po vysadení sadeníc.  Ku každej vývojovej etape je dostupné špecíálne zloženie. Universol v chelátovej forme obvsahuje všetky mikroelemnty v záujme toho, aby tie boli vstrebateľné aj vtedy, keď vonkajšie podmienky nie sú ideálne. Taktiež v ňom nájdeme aj Scotts-om patentovaný prídavok BrightSolution (R), ktorý slúži v nadmiernej rozpustnosti a čistote. Počas intenzívneho obdobia hnojenia -napr. počas letných zaplavovacích zavlažovaniach- plnohodnotne vyživuje všetky cenné okrasné rastliny. Odporúčame pri pastovaní k rezaným kvetom, ku kontajnérovým skôlkám, k črepníkovým kvetom a k letničkám. Vynikajúco sa hodí ako doplnkové vyživovanie spolu so všetkými Osmocote umelými hnojivami. Universol u. hnojivo je vypustiteľné vštkými vyživovacími, zavlažovacími systémami spolu s vodou na polievanie. Farebná látka pomáha kontrole typu a koncentrácie, v roztoku je spoznateľné zloženie. Universol obsahuje všetky mikroelementy.
Hmotnosť: 25 kg
Šírka: 410 mm
Výška: 610 mm
Dĺžka: 140 mm
Elérhetőség: 1-4 nap
Kultúra: Dísznövény
Márka: Universol
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.