Filter

Vybrané filtre


Hobby záhrada

Tu nájdete základné prvky hobby záhrady - siete a vrecia na prezimovanie, plastové stany, debničky na sadenice, súpravy náradia, kŕmidlá pre vtáky - ktoré vám pomôžu efektívne pestovať rastliny a zvýšia estetický vzhľad vašej záhrady.

Oplotenie, rozdelenie

Nájdete tu stĺpiky na tvarovanie záhradnej konštrukcie, mriežky pre hydinu na ochranu pred domácimi zvieratami, plotové mreže, ktoré sa dajú ľahko vyplniť rastlinami, kovové panely a plotové pletivo na tienenie alebo jednoduché drôtené pletivo a rýchlospojky na zabezpečenie dobrého ukotvenia.

Záhradná dekorácia

Záhradné dekorácie môžu byť užitočné aj okrasné, napríklad dažďomery, vtáčie vaničky, svietniky alebo iné osvetlené telesá, ktoré vytvárajú útulné prostredie na dlhé záhradné rozhovory po západe slnka. Nájdete tu aj umelú trávu a kríky a náradie na ich inštaláciu.

Podpora pre rastliny

Tu nájdete bambusové opory na rastliny, ktoré sa hodia k vášmu okoliu, ako aj mreže na rastliny na tvarovanie záhrady a rebríky a koly na kvety na vytvorenie dekorácií.

Dlažba

Tu nájdete dlažobné prvky a príslušenstvo v rôznych farbách, ktoré zabezpečia pevný a zároveň estetický základ pre preliezačky alebo altánky vo vašej záhrade.

Ostatné

Tu nájdete všetko ostatné príslušenstvo, ktoré môže hobby záhradkár potrebovať, ako napríklad kryty na deky a tabule na označenie, ale nájdete tu aj olej do záhradných bateriek.