Phoenix 1 l

T15918
Prvý biostimulátor na svete, ktorý zlepšuje farby tela! Účinná látka MTU v prípravku Phoenix môže pomôcť vašim rastlinám v 3 oblastiach: Herbicídny šok, napr. u slnečnice, rastlina veľmi zožltne a zakrpatieva v raste. Po 3-7 dňoch dokáže Phoenix tento stresový účinok kompenzovať a rastlina je opäť zdravá! Ak je rastlina zdravá a bez stresu, 20... Podrobný opis
114,73 € (netto cena : 90,00 €)
127,48 €
12,75 € (10%)
Akcia je platná len do teraz

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Prvý biostimulátor na svete, ktorý zlepšuje farby tela!

Účinná látka MTU v prípravku Phoenix môže pomôcť vašim rastlinám v 3 oblastiach:

  1. Herbicídny šok, napr. u slnečnice, rastlina veľmi zožltne a zakrpatieva v raste. Po 3-7 dňoch dokáže Phoenix tento stresový účinok kompenzovať a rastlina je opäť zdravá!
  2. Ak je rastlina zdravá a bez stresu, 20 % nárast farebných telies vďaka Phoenixu vyprodukuje počas fotosyntézy o 20 % viac cukru. Rastlina ho potom využije na zvýšenie úrody, stoniek, listov a koreňov. Môžete teda očakávať zvýšenie úrody o 5 až 20 %!
  3. Pri aplikácii pred suchom maximalizujeme množstvo farebných teliesok v rastline, takže keď nastane tepelný stres, rastlinaa sucha, rastlina zostane zdravá o 3 týždne dlhšie ako neošetrené rastliny!

Biostimulátor PA v prípravku Phoenix ďalej zvyšuje odolnosť rastliny voči stresu (napr. sucho, herbicidný šok, búrky...). Rastlina tak nebude vädnúť a nebude zaostávať v raste!

Zloženie:

MTU2 g/l
PA320 g/l

ŠPECIÁLNE ÚČINNÉ LÁTKY, BIOSTIMULÁTORY

PA biostimulátor znižujúci stres

V rastline sa dusík premieňa na amoniak a následne na glutamín. Práve z glutamínu si rastlina vyrába väčšinu aminokyselín! Pri strese sa tento proces zastavuje a hromadí sa toxický amoniak! Biostimulátor PA tomu dokáže zabrániť, takže amoniak naďalej produkuje glutamín! Ak nedochádza k pôsobeniu stresu, zvyšuje metabolizmus dusíka v rastline, takže sa produkuje viac aminokyselín.

Biostimulátor MTU na posilnenie farebného tela

Všetok život na Zemi vzniká z molekuly cukru, ktorá vzniká počas fotosyntézy! A na to sú potrebné farebné telieska, ktoré zachytávajú energiu zo slnečných lúčov. MTU zvyšuje množstvo týchto farebných teliesok o ~20 %!

Použitie:

V plodinách na ornej pôde, viniči a ovocných plodinách

Dávka:

0,2 - 0,25 l/ha

Náklady na hektár:

6 000 Ft/ha + DPH od

Záruka:

36 mesiacov pri správnom skladovaní

Skladovanie:

Skladovanie: V pôvodnom a neotvorenom obale, skladované na chladnom a suchom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením, pri teplote 5-30 °C.

Balenie: Vhodné na použitie v domácnostiach:

Balenie: 1 litrový kanister

pH:

3

Hustota:

1,124 kg/liter

Odporúčané použitie

Odporúča sa aplikovať Phoenix v kombinácii s Nutrino Azo Up, aby ste rastlinám dodali potrebné živiny a biostimulátory znižujúce stres.

Dva silné bistimulanty vo Phoenixe majú synergický účinok. Oba dokážu znížiť stres, ktorému sú rastliny neustále vystavené!

V prípade herbicidového šoku, napr. slnečnice, je dôležité aplikovať Phoenix niekoľko dní po šoku. Prípravok je možné aplikovať aj dronom alebo letecky. S tým vám môže pomôcť aj spoločnosť Danuba!

Aplikáciou pred suchom, ktoré nastáva každý rok, posilníme porast pred účinkom šoku, čím zvýšimezvýšenie počtu zelených pigmentových teliesok, takže je pripravená na stres z tepla a vody!

Ak rastlina nie je v strese, aplikácia zvýši fotosyntézu o 20 %, čo znamená, že rastlina vyprodukuje o toľko viac cukru. Ten zasa bude ďalej budovať semená alebo iné časti rastliny

Keďže fénix zvyšuje hmotnosť koreňov, rastlina je schopná prijať z pôdy viac vody a živín.

Odporúčané všeobecné pravidlá pre biostimulátory Danuba:

  • Vyhnite sa postreku pri teplotách nad 25 stupňov Celzia, pretože aj čistá voda môže spáliť!
  • Ideálny čas na aplikáciu je skoro ráno alebo neskoro popoludní, prípadne večer, keď je vyššia vlhkosť vzduchu.
  • nepridávajte postemergentné herbicídy, pretože aj tie zvyšujú účinok herbicídov a môžu byť fytotoxické pre plodiny

Kombinácia:

Ideálnym partnerom pre kombináciu s fénixom je Nutrino Azo Up, pretože nám okrem biostimulačného účinku umožňuje podporiť procesy tvorby porastu aj živinami.

Hmotnosť: 1 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Dísznövény, Gyümölcs, Pázsit, Szőlő, Zöldség

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.