Damisol Gold Microorganic Soil Life 1 l

T15867
Koncentrát pôdneho života, mikrobiologický katalyzátor, pôdny kondicionér, kompostovanie MIKROBIOLOGICKÝ AKTIVÁTOR MicroOrganic®, vysoko účinný odstraňovač mikro- a makroelementov a kultúra mikroorganizmov viažuca atmosférický dusík. Obsahuje výnimočne vysokú koncentráciu širokej škály mikroorganizmov, ktoré sa navzájom podporujú a podporujú... Podrobný opis
27,02 € (netto cena : 21,28 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Koncentrát pôdneho života, mikrobiologický katalyzátor, pôdny kondicionér, kompostovanie

MIKROBIOLOGICKÝ AKTIVÁTOR MicroOrganic®, vysoko účinný odstraňovač mikro- a makroelementov a kultúra mikroorganizmov viažuca atmosférický dusík. Obsahuje výnimočne vysokú koncentráciu širokej škály mikroorganizmov, ktoré sa navzájom podporujú a podporujú rast.a anaeróbnych organizmov, baktérií a mikroskopických húb, ktoré sú veľmi užitočné pre rast rastlín. Mikroorganizmy MicroOrganic viažuce dusík a uvoľňujúce fosfor zabezpečujú harmonickú rovnováhu medzivýživou a rozkladom stoniek bez pentóznych účinkov. Pôsobí ako mikrobiologický katalyzátor v kolobehu dusíkatých živín v rastlinách.

Ako pomáha mikroorganizmus Damisol Microorganic Soil Life rastline?

1. Jeho mikroorganizmy kolonizujúce korene majú za následok bezpečnejšie klíčenie, lepšie vstrebávanie a dynamický vývoj rastlín.

2. Tvorbou látok, ktoré účinne zvyšujú príjem mikroživín, sa znižuje možnosť vzniku chorôb z nedostatku. Z pôdy podporuje účinnosť listového hnojenia.

3. Aktivuje obranný systém rastliny, čím znižuje riziko následnej infekcie.

Kde možno použiť Damisol Microorganic Soil Life?

Na ošetrovanie pôdy a porastov všetkých záhradníckych plodín (zelenina, ovocie, vinič, okrasné rastliny, vždyzelené rastliny, trávniky). MicroOrganic® je ľahko kultivovateľný, drobivý, s vynikajúcou vodnous výbornou vodnou bilanciou, dynamickým obratom hmoty a nízkym obsahom patogénov.

Zloženie:

11 prospešných kmeňov baktérií a húb zvyšujúcich produktivitu rastlín a pôdy(Azotobacter vinelandii, Bacillus megaterium, Clostridium pasterianum, Azosprillum brasilense, Bacillus subtilis, Rodobacter sphaeroides, Lactobacillus plantarum, Trichoderma reseei, Saccharomyces cerevisiae, Streptomyces albus)

Trvanlivosť:

10 mesiacov

Produktový rad Damisol Gold Soil Life poskytuje synergické účinky v organickej ochrane a výžive rastlín.

Hmotnosť: 1 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.