Tomasol 1 l

T14502
Vlastnosti produktu Tomasol: Tomasol podporuje zakoreňovanie rastlín. Vďaka obsahu makroživín je vhodný na harmonickú výživu rastlín v období, keď sa rastliny pripravujú na vegetatívny vývoj. Použitie Tomasolu: Použitie: Tomasol sa odporúča najmä po výsadbe sadeníc, pri zavlažovaní. Zakorenenie ostatných rastlín možno podporiť aj zavlažovaním To... Podrobný opis
13,39 € (netto cena : 10,54 €)

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Vlastnosti produktu Tomasol:

Tomasol podporuje zakoreňovanie rastlín. Vďaka obsahu makroživín je vhodný na harmonickú výživu rastlín v období, keď sa rastliny pripravujú na vegetatívny vývoj.

Použitie Tomasolu:

Použitie: Tomasol sa odporúča najmä po výsadbe sadeníc, pri zavlažovaní. Zakorenenie ostatných rastlín možno podporiť aj zavlažovaním Tomasolom, t. j. aplikáciou Tomasolu až vtedy, keď je rastlina vo fáze sadenice.Napr. pri výsadbe záhradníckych alebo lesných plodín alebo pri výsadbe v škôlkach.

Výhody zakoreňovania môžete využiť aj pri akýchkoľvek poľných plodinách. V jesenných kapustách ho možno použiť v jednom prejazde s regulátormi, v hybridných kapustách s jesennými prípravkami na ochranu plodín, v jesenných kapustách, v jesenných kapustách a v jesenných kapustácha pri medziplodinách na jar s postemergentnými herbicídmi v tank-mixe.

Na zavlažovanie sadeníc 0,3-1,0 % (0,3-1,0 l prípravku na 100 l vody). Ošetrenie opakujte každé 1 - 2 týždne, až kým rastliny vegetatívne neprevážia. Živný roztok by sa prednostne nemal aplikovať na listy sadeníc, pretože za slnečného počasia môže spôsobiť spálenie.

V prípade plodín na ornej pôde je odporúčaná dávka 3-6 litrov na hektár na jedno ošetrenie, pričom sa použije obvyklé množstvo vody.

Pri určovaní dávky by sa mali zohľadniť aktuálne požiadavky na živiny a citlivosť plodiny.

Prípravok sa môže miešať s inými listovými hnojivami a pesticídmi, ale pred použitím by sa mal vykonať test miešania. Keďže test miešania poskytuje informácie o fyzikálnej kompatibilite, nie je potrebné používaťa výrobná spoločnosť nemôže zaručiť vhodnosť použitia výrobku.biologických, technických a meteorologických podmienok použitia výrobku, je jeho záruka obmedzená na použitie podľa tohto návodu na použitie
.

Zloženie prípravku Tomasol:

Obsah účinnej látky:
Dusík (N) = 5 w/v%
Fosfor (P) = 8,7 w/v%
Pentoxid fosforitý (P 2 O 5 ) = 20 w/v%
Draslík (K) = 8,3 w/v%
Oxid draselný (K 2 O) = 10 w/v%

Ďalšie informácie:

Environmentálne špecifikácie:
Nelikvidujte prípravok, jeho nepoužité zvyšky, odpad kontaminovaný prípravkom aleboNevypúšťajte prípravok, jeho nepoužité zvyšky, jeho nepoužitý odpad, jeho obal do riek, stojatých vôd, vodných tokov, nádrží.
Nepoužívajte v biosférických rezerváciách, osobitne chránených územiach. Použitie v národných parkoch a chránených krajinných oblastiach je možné po predchádzajúcom súhlase príslušného riaditeľstva ochrany prírody.

Čakacia doba na pracovisku: 0 dní.
Klasifikácia požiarneho nebezpečenstva: neoznačovať
Doba použiteľnosti: 5 rokov v pôvodnom uzavretom obale na mieste bez mrazu.

Hmotnosť: 1 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Dísznövény, Zöldség

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.