Beckmann jesenné trávnikové hnojivo 6-5-12 5kg

T13694
NPK trávnikové hnojivo 6 + 5 + 12 so sírou a železom Vysoký obsah draslíka zaisťuje lepšie prezimovanie Výrazná zelená farba aj v zime Potláča mach Obsah síry zabraňuje tvorbe plesní Dá sa dobre nastriekať Jemné častice veľké 1 - 3 mm Odporúčané dávkovanie: cca. 35 g / m² Balenie: 5 kg, 25 kg Na všetky športy a povrchy trávnikov. Regeneruje tráv... Podrobný opis
26,11 € (netto cena : 20,56 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

NPK trávnikové hnojivo 6 + 5 + 12 so sírou a železom Vysoký obsah draslíka zaisťuje lepšie prezimovanie Výrazná zelená farba aj v zime Potláča mach Obsah síry zabraňuje tvorbe plesní Dá sa dobre nastriekať Jemné častice veľké 1 - 3 mm Odporúčané dávkovanie: cca. 35 g / m² Balenie: 5 kg, 25 kg Na všetky športy a povrchy trávnikov. Regeneruje trávnik po letnom strese. Vysoký obsah draslíka posilňuje bunkové steny a znižuje riziko zamrznutia a chorôb. Vysoký obsah železa zaisťuje zelenšiu farbu trávnika a potláča mach. Jesenné trávnikové hnojivo podporuje prezimovanie a skladovanie materiálov potrebných pre zdravý rast na jar. Rozpustnosť trávnatého hnoja vo vode je vynikajúca. Jemnozrnné hnojivo na trávniky je možné čistiť čisto ručne alebo postrekovačom bez tvorby prachu. POUŽITIE, DÁVKOVANIE Môže sa uplatňovať od septembra do konca októbra. Nastriekajte na suchú trávu 1-2 dni po kosení, ak ju nastriekate na mokrú trávu alebo po dôkladnom suchu, potom dôkladne polejte. Pravidelná zálievka zaisťuje rovnomerný rast trávy. Na jar vykonajte ďalšie doplnenie živín. Odporúčané dávkovanie: Dávkovanie: 35 g / m², 40 - 50 g / m² pre intenzívne využívané trávniky. Efekt: rýchly Pokyny na uskladnenie: Skladujte na suchom mieste a chránené pred slnečným žiarením. Otvorené balenie pevne uzatvorte. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov. Zabráňte vniknutiu trávnatého hnoja do odpadových vôd alebo otvorenej vody. Dotyk s podlahovými krytinami (dlaždice, drevené podlahy) 

Hmotnosť: 5 kg
Šírka: 190 mm
Výška: 200 mm
Dĺžka: 210 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Pázsit

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.