Trávna zmes na jesenné obnovenie 1 kg Kiepenkerl

T13486
Rýchlo rastúca zmes jarných semien trávy. Druhy tráv v zmesi klíči už pri relatívne nízkych teplotách, takže ju možno použiť ešte koncom februára nad teplotou pôdy 6 ° C. Špeciálny povlak semien zaisťuje rovnomerné klíčenie a ľahkú aplikáciu a minerály v ňom obsiahnuté podporujú počiatočný vývoj stebiel trávy. • obzvlášť skorý výsev trávy (od fe... Podrobný opis
14,08 € (netto cena : 11,09 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Rýchlo rastúca zmes jarných semien trávy. Druhy tráv v zmesi klíči už pri relatívne nízkych teplotách, takže ju možno použiť ešte koncom februára nad teplotou pôdy 6 ° C. Špeciálny povlak semien zaisťuje rovnomerné klíčenie a ľahkú aplikáciu a minerály v ňom obsiahnuté podporujú počiatočný vývoj stebiel trávy. • obzvlášť skorý výsev trávy (od februára) • klíčenie trávnych semien aj pri relatívne nízkych teplotách pôdy (od cca 6 ° C) • rýchle a efektívne siatie vďaka pokrytiu semien Obsah sáčku je dostatočný na 35 m².

Hmotnosť: 1 kg
Šírka: 80 mm
Výška: 270 mm
Dĺžka: 190 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Pázsit

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.