Záhrada užitočného hmyzu zmes kvetinových semien 30 m2 Kiepenkerl

T13483
Stredne vysoká a druhovo veľmi bohatá zmes kvetov mnohých tvarov, farieb a vôní. Je bohatým zdrojom potravy pre mnoho užitočného hmyzu. Jednoročné a trváce plodiny v zmesi majú tiež pozitívny vplyv na pôdu. Preferuje humusovú, na živiny bohatú pôdu a slnečné miesta. Balenie obsahuje osivo a sejaciu pomôcku, vermikulit. Vermikulit je materiál, kt... Podrobný opis
8,95 € (netto cena : 7,05 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Stredne vysoká a druhovo veľmi bohatá zmes kvetov mnohých tvarov, farieb a vôní. Je bohatým zdrojom potravy pre mnoho užitočného hmyzu. Jednoročné a trváce plodiny v zmesi majú tiež pozitívny vplyv na pôdu. Preferuje humusovú, na živiny bohatú pôdu a slnečné miesta. Balenie obsahuje osivo a sejaciu pomôcku, vermikulit. Vermikulit je materiál, ktorý je úplne neškodný pre životné prostredie, aby sa malé semená rovnomerne rozložili. Pred zasiatím semená a pomocnú látku dôkladne premiešajte, zmes rovnomerne rozotrite na predtým pripravenú drobivú pôdu, vtlačte do nej a stlačte. Pre optimálny vývoj rastlín je vhodné zohľadniť stanovené množstvo osiva. Po zasiatí musí byť pôda neustále udržiavaná vlhká. Semená každého druhu sa liahnu v rôznom čase. Po vyklíčení je vhodné nadmerne husté rastliny vytrhnúť a vznikajúce buriny odstrániť. Na konci jesene, po odkvitnutí rastlín a dozretí semien, plochu pokosíme. To umožňuje, aby sa semená rozptýlili a zabezpečili kvitnutie pre nasledujúce roky. Výsev: otvorené pole od apríla do mája Kvitnúce: VI - IX Výška: 60-80 cm Obsah škatule je cca. Postačuje na 30 m² (1 g / m²). Zmes kvetných semien obsahujúcich jednoročné, dvojročné a viacročné rastliny.

Hmotnosť: 0.03 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Díszkert, Dísznövény

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.