Rašelina Natur Litavská (Novobalt) 70 l

T12481
Rašelina na miešanie pôdy s rastlinami s kyslou pôdou. pH 3,5-4. Môže byť použitá v záhradách,  pri pestovaní kvetov a pestovaní zeleniny na zlepšenie štruktúry rastového média. Pri výsadbe črepníkových rastlín zmiešajte 10-50% Novobaltu s médiom. Poskytuje dlhodobú dobrú štruktúru a hospodárenie s vodou. Bez zápachu, bez škodcov, uvoľňuje pôdu.... Podrobný opis
6,67 € (netto cena : 5,25 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Rašelina na miešanie pôdy s rastlinami s kyslou pôdou. pH 3,5-4. Môže byť použitá v záhradách,  pri pestovaní kvetov a pestovaní zeleniny na zlepšenie štruktúry rastového média. Pri výsadbe črepníkových rastlín zmiešajte 10-50% Novobaltu s médiom. Poskytuje dlhodobú dobrú štruktúru a hospodárenie s vodou. Bez zápachu, bez škodcov, uvoľňuje pôdu. Môže sa používať veľmi dobre pre rastliny, ktoré majú kyslé pôdy, napr. brusnica, alpská erika, rododendron, azalka, hortenzie.

Hmotnosť: 18 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Dísznövény
Márka: Novobalt

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.