Osmocote Pro 12-14 mes. Dusíkové 16-11-10+2MgO 25 kg

T06034
´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové draslíkové  zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania. Základnou surovinou v Osmocote kvalite je živica šetrná k životnému prostrediu, ale prip... Podrobný opis
122,28 € (nettó: 96,28 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové draslíkové  zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania. Základnou surovinou v Osmocote kvalite je živica šetrná k životnému prostrediu, ale pripravná výnimočným postupom. Osmocote Pro robia mimoriadne odolným voči, na výrobky druhej generácie charakteristickým, javom ´popcorn´. Čo znamená výskyt unavenie škrupiny počas vyschnutia a znovuzmáčania. Takéto výrobky skoro strácajú charakteristiky uvoľňovanie živín, a hoci za laboratórnych podmienok za stáleho zmáčania plnia vyhovujúco, v prírode často spôsobujú nečakané nahromadenie soli. Osmocote Pro na všetkých tradičných pestovateľských plochách a za klimatických podmienok, testovaný v praxi, pred zadaním do obehu. Charakteristiky: druhá generácia, regulované uvoľňovanie živín - bezpečné počas celej doby pôsopbenia- vynovená škrupina- všetky životne dôležité mikroelementy v škrupine- 3-4, 5-6, 8-9 a 12-14  mesačné doby pôsobenia- typy s vysokým obsahom dusíka a draslíka- štandardná veľkosť častíc (1,8-4,0 mm) Použitie: -pri chove rastlín náročných na náklady- pri zmesiach pôdy so záhradnou zeminou s organickými látkami- pri použití nižšej dávky napr. na programované doplnenie živín- dávky a doby pôsobenia sa menia podľa potrieb rastlinných kultúr. Použitie  ""Osmocote Exact standard""  v podstate doporučujeme v zhodujúcich dávkach.
Hmotnosť: 25 kg
Šírka: 410 mm
Výška: 140 mm
Dĺžka: 610 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Dísznövény
Márka: Osmocote

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.