Kokosová tehla 4,5 kg

T03248
Vedľajší produkt závodov spracujúcich kokosové orechy, takto ju môžeme považovať za šetrnú k životnému prostrediu - kokosovú tehlu vyhotovanú z pomletej kôry kokosového orecha. Oddeľujú viac frakcií. Kokosová vláknina je podobnej štruktúry ako rašelina. Kokosová drvina pochádza z rozkúskovanej kôry. Kokosová vláknina je schopná nasiaknuť 7-8 nás... Podrobný opis
8,59 € (netto cena : 6,76 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
Vedľajší produkt závodov spracujúcich kokosové orechy, takto ju môžeme považovať za šetrnú k životnému prostrediu - kokosovú tehlu vyhotovanú z pomletej kôry kokosového orecha. Oddeľujú viac frakcií. Kokosová vláknina je podobnej štruktúry ako rašelina. Kokosová drvina pochádza z rozkúskovanej kôry. Kokosová vláknina je schopná nasiaknuť 7-8 násobok svojho objemu vodou, taktiež v jednom má dobrú schopnosť odvádzať vodu a tiež je vzdušná. pH je medzi 6,5-7,5. Predáva sa v lisovaných blokoch rôzneho rozmeru. Lisovaná bála po navlhčení sa môže ihneď plniť do terrária. Ideálna látka. Ľahko sa opätovne prevlhčí. Nenáchylná k plesnateniu.  


 
Hmotnosť: 4.5 kg
Šírka: 320 mm
Výška: 110 mm
Dĺžka: 330 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Dísznövény, Zöldség

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.