Wuxal Super 1 l

T02765
Mechanizmus pôsobenia Katiónové mikroelementy (Cu, Fe, Mn, Zn) plne chelátové s EDTA. Chelát vo Wuxal Super znižije tvrdosť vody, lebo viaže časť vápnika, horčíka a železa. Wuxal Super má silné puffer-pôsobenie, preto z neho pripravený roztok alebo postrek z hľadiska rastliny sa nastaví na najvhodnejšiu hodnotu pH. K najhlavnjším vlastnostiam Wu... Podrobný opis
10,15 € (netto cena : 7,99 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Mechanizmus pôsobenia Katiónové mikroelementy (Cu, Fe, Mn, Zn) plne chelátové s EDTA. Chelát vo Wuxal Super znižije tvrdosť vody, lebo viaže časť vápnika, horčíka a železa. Wuxal Super má silné puffer-pôsobenie, preto z neho pripravený roztok alebo postrek z hľadiska rastliny sa nastaví na najvhodnejšiu hodnotu pH. K najhlavnjším vlastnostiam Wuxalu je, že umožňuje pre rastliny optimálne vstrebávanie. Dokáže znížiť škody spôsobené počasím tým, že zabráni vážnemu nedostatku živín. Nepriaznivé počasie hatí vstrebávanie živín a prenos. Wuxal aj počas suchoty pomáha koreňom vstrebávať živiny. Wuxal sa tiež stará o to, aby úroda bola zdravšia, tým, že reguluje veľkosť a množstvo úrody. Čo najlepšie zúžitkovanie živín popri cheláte pomáhajú aj bioaktívne látky. Wuxal tam pomáha rastline - nepriamo koreňom - kde je najväčšia potreba. Rovnako pôsobí cez listy a cez iné nadzemné časti rastliny, takto dosiahne aby zásobenie živinami bolo vhodné, a tým aj vhodnú úrodu. Nezávisle od odby ošetrenia sú plody konzumovateľné. Preto môžeme tvrdiť, že Wuxal pôsobí tam kde treba! PRIRODZENE!

Hmotnosť: 1.24 kg
Šírka: 100 mm
Výška: 100 mm
Dĺžka: 300 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Márka: Wuxal

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.