Kokosové vlákno 1mx0,7m

T01397
Tento materiál je dostupný v 50 x 1 m voľných tkaných valcoch (alebo na požiadanie v metroch) na inštaláciu jazier a záhradných svahov pre jazerá. 1 x 1 meter tašky z tohto materiálu je k dispozícii pre inštaláciu vodných rastlín v bahennej zóne. Kokosové siete udržujú pobrežné a / alebo záhradné mosty tak dlho, kým korene vysadených rastlín úpl... Podrobný opis
7,59 € (netto cena : 5,98 €)

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Tento materiál je dostupný v 50 x 1 m voľných tkaných valcoch (alebo na požiadanie v metroch) na inštaláciu jazier a záhradných svahov pre jazerá. 1 x 1 meter tašky z tohto materiálu je k dispozícii pre inštaláciu vodných rastlín v bahennej zóne. Kokosové siete udržujú pobrežné a / alebo záhradné mosty tak dlho, kým korene vysadených rastlín úplne preniknú do pôdy. Ďalšou výhodou aplikácie je, že  počas sezóny cca. 1.5-2  kokosové vlákna ako prírodný materiál sa kompostuje a úplne absorbuje v pôde.

Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Díszkert

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.