Závojová fólia 1,6x10m 17gr/m2

T00704
UV-17 AGRO ZÁVOJOVÁ FÓLIA  na prikytie rastlín s hmotnosťou 17 gr/m2, biela fólia na prikrytie má rôznorodé použitie v pestovateľstve rastlín. Mimoriadne ľahká prikrývka chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia, -prízemné mrazy, silný vietor, dážď a krupobitie,- ďalej proti hmyzu,  aj proti zverou a vtákmi spôsobeným škodám. Vláknitá štruktúra... Podrobný opis
2,98 € (netto cena : 2,35 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
UV-17 AGRO ZÁVOJOVÁ FÓLIA  na prikytie rastlín s hmotnosťou 17 gr/m2, biela fólia na prikrytie má rôznorodé použitie v pestovateľstve rastlín. Mimoriadne ľahká prikrývka chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia, -prízemné mrazy, silný vietor, dážď a krupobitie,- ďalej proti hmyzu,  aj proti zverou a vtákmi spôsobeným škodám. Vláknitá štruktúra prepúšťa vzduch, svetlo, zrážky, zavlažovaciu vodu a postreky, čím zabezpečuje optimálnu mikroklímu pre klíčenie rastlín a ich rast. Jej použitie má za výsledok bohatú úrodu, lepšiu kvalitu úrody a skorší zber.Výborne sa používa pri pestovaní zelenín, šalátov, špenátu, reďkovky, čínskej kapusty, uhorky, melónu, skorých zemiakov,póru, cukety a rôznych liečivých rastlín.  Použitie fólie UV-17 AGRO sa aplikuje hneď po siatí alebo vysadení. Ľahko bez napínania prestrieme na pôdu.  Okraje po 50 cm zaťažujeme. Pri väčších plochách alebo pri efektívnejšej ochrane proti škodcom fóliu uzemníme dookola. Kvitnúce rastliny napr. jahody, uhorky, cuketu atď. v záujme opelenia na pár dní odkryjeme. Iné rastliny môžu ostať prikryté až po dobu zberu. Pri opatrnom zaobchádzaní fóliu UV-17 AGRO môžeme použiť aj viackrát. Skladujeme na tmavom a suchom mieste. Rovnako použiteľná na ornej pôde, v záhradách, fóliovníkoch aj skleníkoch. Kombinovaním fólie na prikrytie pôdy UV-50 AGRO sa pozitívne vplyvy znásobujú. Zodpovedá aj požiadavkám bio záhradkárstva a znamenajú alternatívne riešenie oproti finančne a na energiu náročným technológiám. UV-17 AGRO  závojová fólia na prikrytie rastlín 1,60 m široká, max 250 m dlhá v kotúčoch alebo  hobby balíkoch k objednaniu.
Hmotnosť: 0.28 kg
Šírka: 50 mm
Výška: 240 mm
Dĺžka: 350 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.